Akce v Domě regionů a dětských folklorních tradic

27. června 2019, Dům regionů a dětských folklorních tradic v Kovářově
Dům regionů navštívili žáci ze základní kovářovské školy, prohlédli si všechny expozice a ve videosálu shlédli dokumenty z již realizovaných kulturních akcí přeshraničního projektu.

24. června 2019, Dům regionů a dětských folklorních tradic v Kovářově
Nahrávání písní pro potřeby mobilní aplikace, jejímž posláním je přiblížit dětem, pedagogům a široké veřejnosti krásu lidových tradic.
Zpěváci Adéla Rybáková, Veronika Šmejkalová-soubor Dubínek, Viola Zelenková, Linda Hadrbolcová-soubor Kovářovánek, Veronika Kozubíková, Johana Klímová-soubor Prácheňáček.
Hudební režie Pavla Škochová.
Zvukové režie Marek Svoboda.

21. června 2019, Dům regionů a dětských folklorních tradic v Kovářově
V Domu regionů proběhlo natáčení interiérů do připravovaného prezentačního spotu, který uživatelům mobilní aplikace Jihočeského folklorního sdružení představí jednotlivé prostory a expozice.

12. června 2019, Dům regionů a dětských folklorních tradic v Kovářově
Návštěva hostů z Horního Rakouska, přesněji pedagogů z Neue Mittelschule Bad Zell. Všechny přítomné provedl Domem regionů a jeho expozicemi, jež se nacházejí v přízemí barokní kovářovské fary, Milan Škoch, předseda Jihočeského folklorního sdružení.

10. května 2019, Dům regionů a dětských folklorních tradic v Kovářově
Jednání předsedy Jihočeského folklorního sdružení Milana Škocha se zástupcem partnerské rakouské organizace Volkskultur Niederösterreich Andreasem Teuflem a také Hermínou Mocovou z Krajského úřadu Jihočeského kraje.

25. listopadu 2018, Dům regionů a dětských folklorních tradic v Kovářově
Nahrávání písní pro potřeby mobilní aplikace, jejímž posláním je přiblížit dětem, pedagogům a široké veřejnosti krásu lidových tradic.
Zpěváci Jiří Dušák-soubor Doudlebánek, Matylda Mandovcová-soubor Kovářovánek a Veronika Kozubíková-soubor Prácheňáček.
Hudební režie Pavla Škochová.
Zvukové režie Marek Svoboda.