Kalendář akcí JFoS 2011 "Za folklorem se sousedy"

Zpět

28.12.2010

Kalendář akcí 2011 „Za folklorem se sousedy“ v česko – německé verzi je již na světě. V závěru letošního roku jej vydalo Jihočeské folklorní sdružení v rámci příhraničního projektu „Za lidovými tradicemi se sousedy“.
Celobarevný Kalendář formátu A4 poskytuje zájemcům o lidovou kulturu informace, které se týkají nejen uvedeného projektu, ale též informace o JFoS a partnerské organizaci Volkskultur Niederösterreich. Jsou zde zejména termíny kulturních akcí v Jihočeském kraji pořádaných JFoS či členskými soubory tohoto sdružení i vybrané akce v Dolním Rakousku. Nechybí samozřejmě spousta fotografií, jež byly pořízeny za uplynulé období na společných vystoupeních jihočeských a dolnorakouských folklorních souborů při konání lidových slavností či festivalů.
Milan Škoch-předseda Jihočeského folklorního sdružení Kalendář akcí předal při nedávném společném jednání v Českých Budějovicích i Vereně Hofstetter-manažerce Volkskultur Niederösterreich. Výtisky uvedeného materiálu jsou k dispozici v sídle sdružení a budou rozeslány partnerským organizacím, do infocenter a dalším spolupracujícím institucím.   

Milan Škoch
předseda Jihočeského folklorního sdružení

foto: Milan Škoch